Қазақстан республикасындағы мектепке дейінгі білім берудің 100 жылдығына арналған «Жаңа стратегиялар мен мектепке дейінгі білім беруді жаңарту мүмкіндігі» атты ғылыми - практикалық конференция

18 мая 2021 08:05

2017жылы 20 қазанда Шығыс Қазақстан гуманитарық колледжінде Қазақстан Республикасындағы мектепке дейінгі білім берудің 100 жылдығына арналған «Жаңа стратегиялар мен мектепке дейінгі білім беруді жаңарту мүмкіндігі» аттығылыми - практикалық конференция ұйымдастырылып, өткізілді.

Конференцияға Өскемен қаласының балабақшадиректорлары, әдіскерлер, сондай-ақ студенттер мен оқытушылар қатысты.

Іс-шара жоғары деңгейде өтті. Белсенді қатысушылар дипломдармен марапатталды.