4-До-1 тобының педагогикалық «Байқау және бақылау» іс- тәжірибесінің қорытындысы

18 мая 2021 07:05

3 қаңтар 2018 жылы 0101000 «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» мамандығының 4 курс студенттері педагогикалық «Байқау және бақылау» іс тәжірибесінің қорытынды конференциясы өткізді. Аталған іс шараға ШҚГК директорының оқу- жөніндегі орынбасары А.Р. Аубакирова және іс- тәжірибе әдіскерлері: Завалова И.Ж., Кусаинова А.М., Пискунова Е.Г., Сычёва О.Г. және 2, 3 курс студенттері көрермен ретінде шақырылды.

Конференция өте жақсы денгейде өткізілді. Студенттер өздерінің іс- тәжірибе және оқу үрдісі кезінде алған білімдерін, іскерліктерін, дағдыларын көрсете отырып, әдістемелік тапсырмаларды шешу барысында креативті және инновациялық ойлауларын көрсетті.