«Көрісу күні – амал мерекесі» күні

14 марта 2024 05:03

2024 жылдың 14 наурызында оқу орнымызда Наурыз мейрамын тойлаудың тұжырымдамасы негізінде және «Қазақ тілі мен әдебиеті» және «Дене тәрбиесі және спорт» пән бірлестіктерінің апталығының жоспарына сәйкес «Көрісу күні – амал мерекесі» өтті.

Көрісу күні аясында студенттер мен оқытушылар арасында «Нысанаға ату» ойыны, «Салт-дәстүрлерімізді қаншалықты білесіз?» викторинасы ұйымдастырылып, өткізілді.

Көрісу күнінің рәсімі бойынша оқу орнының ұстаздары, студенттері, қызметкерлері таңертеңнен бір-біріне амандық тілеп, тілектерін айтысты.

Береке мен бірліктің мейрамы Көрісу күні құтты болсын!