Педагогикалық практика бойынша Конференция «Мектептегі байқау практикасы»

3 декабря 2021 04:12

2021 жылғы 3 желтоқсанда 4-фр-1 және 4-фр-2 топтарында «Мектептегі байқау практикасы» педагогикалық практикасы бойынша конференция өтті.

Оқушылар орта буындағы орыс тілі мен әдебиеті сабақтарының үзінділерін көрсетіп, мұғалімнің озық педагогикалық технологияларды қолдану тәжірибесімен бөлісті.

Тәжірибе көрсеткендей, студенттер мектепте өз бетінше жұмыс істеуге жеткілікті және жақсы деңгейде дайындалған. Олар сабақтарды жоспарлауды, сыныптан тыс жұмыстардың конспектілерін сауатты әзірлеуді және рәсімдеуді үйренді, әдістемелік әдебиеттермен, мектеп оқулықтарымен ұтымды жұмыс істейді, оқу сабақтарына арналған материалдарды шығармашылықпен таңдайды, сабақтарды өткізудің ең тиімді формаларын, әдістері мен тәсілдерін таңдай алады.