Кездесу

Встреча Встреча Встреча Встреча

1 ноября 2023 10:11

2023 жылдың 31 қазаны күні «AMANAT» партиясы жанындағы «Жастар Рухы» Жастар қанатының бастамасымен «Bir tolqynda» жобасы аясында «Қазіргі заманғы экологиялық проблемалар» тақырыбында колледж студенттерімен кездесу ұйымдастырылып, өткізілді. Кездесуге К.Т.Тугамбаева – «AMANAT» партиясы жанындағы «Жастар рухы» жастар қанатының ШҚО филиалының төрағасы, А.Т.Ашимова – ШҚО азаматтық альянс заңды тұлғалар бірлестігінің төрағасы, Г.Л.Корешков – ШҚО Қоғамдық кеңестің экология бойынша комитет төрағасы, А.А.Сансызбай, Д.В.Григорьева – «Қоғамның экологиялық даму орталығы» қоғамдық бірлестігінің өкілдері қатысты.

Кездесудің мақсаты – жастардың ойлау қабілетін, жалпы дүниетанымын, ғылыми көзқарасын дамыта отырып, өз елінің қамын ойлайтын, табиғат байлығын көз қарашығындай қорғайтын азамат болуға тәрбиелеу.