"Алғашқы көмек көрсету" тақырыбындағы кездесу

Встреча «Оказание первой помощи» Встреча «Оказание первой помощи» Встреча «Оказание первой помощи» Встреча «Оказание первой помощи» Встреча «Оказание первой помощи» Встреча «Оказание первой помощи»

9 ноября 2023 10:11

Алғашқы көмек көрсету қабілеті қарапайым, бірақ өте маңызды дағды. Төтенше жағдайда ол біреудің өмірін сақтап қалуы мүмкін.
2023 жылғы 9 қарашада 23-РЯ-1, 23-ШТ-1, 2, 3 топтарының студенттері Өскемен жоғары медициналық колледжінің өкілдерімен: резидент-дәрігер реаниматолог-анастезиолог Е. С. Сериковпен және арнайы пәндер оқытушысы, резидент – онколог О. Д. Қырықбаевпен кездесті.
Қонақтар арнайы манекендерде алғашқы көмек көрсету дағдыларын көрсетіп, алгоритммен таныстырды. Студенттер сонымен қатар жасанды тыныс алу техникасын және жанама жүрек массажын жасау туралы ақпарат алды.