Студенттердің республикалық жастар қозғалыстарының мүшелерімен кездесуі «Alayaq.net» және «Жастар денсаулығын сақтау-Saulyq life»

15 марта 2024 04:03

2024 жылдың 15 наурызы күні Республикалық жастар қозғалыстарының өкілдерімен кездесу өтті «Alayaq.net» және «Жастар денсаулығын сақтау-Saulyq life».

Кездесуде алаяқтарды тану, олардың қулықтарына түсіп қалмау жолдары, сондай-ақ қазіргі алаяқтық түрлері талқыланды, қылмыстың осы түріне қарсы күрестің мысалдары мен заңнамалық негіздері келтірілді.

Сондай-ақ репродуктивті денсаулық мәселелері, жыныстық жолмен берілетін аурулардың алдын алу әдістері жайлы ақпарат берілді.