Облыстық және жасөспірімдер кітапханадағы кездесу

Встреча в областной детско-юношеской библиотеке Встреча в областной детско-юношеской библиотеке Встреча в областной детско-юношеской библиотеке

20 ноября 2023 04:11

2023 жылдың 20 қарашасында Облыстық балалар және жасөспірімдер кітапханасында дарынды актер, сазгер, режиссер Сахан Әкелеевтің 65-жылдығына арналған «Сахна әлемінің сайыпқыраны» атты еске алу кеші өтті.

Мақсаты - өлкемізден шыққан талантты тұлғаларды жас ұрпаққа танытып, дәріптеу.

Кездесуге Шығыс Қазақстан облыстық драма театрының актерлері, Сахан Әкелеевтің жұбайы Арай Мұхтарханқызы ақын жайлы құнды естеліктермен бөлісті.

Шара барысында театр актерлерінің орындауында қазіргі таңда өзекті тақырыпты қозғайтын Болат Ұзақовтың «Жандауа» психологиялық драмасынан және Бек Рамазанның «Шырмауық» әлеуметтік драмасынан қойылым сахналанды.

Колледж студенттері шығармашылық тұлға иесінің талантына бас иіп, ыстық естеліктерден келелі ой түйгендерін жеткізді.