«Ай қонағы»

«Ай қонағы» «Ай қонағы» «Ай қонағы» «Ай қонағы» «Ай қонағы» «Ай қонағы» «Ай қонағы» «Ай қонағы» «Ай қонағы» «Ай қонағы» «Ай қонағы» «Ай қонағы» «Ай қонағы»

15 ноября 2023 06:11

2023 жылдың 15 қарашасы күні «AMANAT» партиясы ШҚО филиалының атқарушы хатшысы С.Жумадилова және колледж оқытушылары мен студенттерінің қатысуымен «QAZAQSTAN DAYIRI» газетінің, республикалық «Мөлдір бұлақ» балалар журналының Бас директоры, «ЕлАна» қоғамдық қорының президенті, «ЕлАна» қоғамдық-танымдық, әлеуметтік-ақпараттық сайтының Бас редакторы, Қазақстан Республикасы Журналистер Одағының мүшесі, ҚР Еңбек сіңірген қайраткері, Қазақ журналистерінің қайраткері Сәуле Мешітбайқызы және Қазақстан Журналистер Одағының мүшесі, ақын Дәулетбек Байтұрсынұлымен кездесу өтті.

Кездесу барысында Сәуле Мешітбайқызы ұлтжандылық, ұлттық тәрбие, отбасы құндылығы төңірегінде ой қозғап, бүгінгі таңның өзекті мәселелерін алға тартты. Танымал Ел анасымен кездесу сұрақ-жауапқа ұласты. Студенттер мен колледж ұжымы тағлымы мол кездесуден ерекше әсер алды.