«Тәуелсіз елдің жастары» пікірсайыс

17 декабря 2022 04:12

2022 жыл 17 желтоқсан Өскемен қаласының студент жастар арасында «Тәуелсіз елдің жастары» атты дәстүрлі «ARYSTAR CUP IV» пікірсайыс турнир өтті.

Белсенді студенттер жоғары деңгейде барлық фракциялардың жұмысын ұйымдастырып, турнирдің ашылуы мен жабылуын өткізіп, қазылық етті.

Пікірсайыста «ҮЗДІК ТӨРЕШІ», «ҮЗДІК СПИКЕР» номинациялары және бірқатар жүлделі орындар берілді.

Турнирге Өскемен қаласының колледж студенттері мен қалалық мектептердің жоғары сынып оқушылары қатысты.