Қалалық пікірталас

Городские дебаты Городские дебаты Городские дебаты Городские дебаты Городские дебаты

3 марта 2024 05:03

2024 жылдың 3 наурызында колледж студенттері Өскемен қалалық дебатерлер қауымдастығымен бірлесіп «GOLDEN CUP-I» қалалық дебат турнирін ұйымдастырып, өткізді. Финалдық Турнир ФЗФ және ЛД форматтарында өтті. «Шетел тілі мұғалімі» біліктілігінің 2-курс студенттері Қыдырмоллаева Амина және Шәріпханова Ақбота пікірсайыстың бас төрешісі және бас ұйымдастырушысы болды.

Турнир қорытындысы бойынша номинациялар мен жүлделі орындарды Д.Серікбаев атындағы ШҚТУ, С.Аманжолов атындағы ШҚУ студенттері мен оқытушылары, № 3 мектеп-лицейінің мұғалімдері иеленді.

Пікірталастарда қаралған тақырыптар: 1) Лудомания: белгілері, салдары және профилактикасы; 2) Сыбайлас жемқорлық: Қазақстандағы алдын алу және күрес себептері, тәсілдері; 3) Жастар арасындағы қорқытудың себептері және оның алдын алу тәсілдері; 4) Алаяқтық түрлері және онымен күрес.