Алғыс айту күні!

День благодарности! День благодарности! День благодарности!

1 марта 2024 06:03

1 наурыз – Алғыс айту күні! Алғыс айту күнін мерекелеудің мақсаты –қоғамда адами құндылықтарды: мейірімділікті, достықты, ризашылықты, азаматтардың бір-біріне деген сүйіспеншілігін арттыру арқылы халық бірлігін нығайту және дамыту.

Колледжде халық бірлігін нығайтуда «Алғыс айту – адамның белгісі», «Адамгершілік – асыл қасиет», «Адамның рухани байлығы – адамгершілік», «Ризашылық – мейірімділік бұлағы» ұрандарын насихаттауға бағытталған іс-шаралар өткізілді. Осылайша, осы мереке шеңберінде қазақ халқы өзге ұлттардың басын қосып, бауырына басқан ұлт ретінде ерекшеленіп, Қазақстан халқының азаматтық және рухани-мәдени қауымдастығы қалыптасты.

Күні бойы бір-біріне, педагогтерге және басқа да қызметкерлерге алғыс сөздер айтылды; барлығына осы мерекенің символы – «Тұмар» таратылып, «Алғыс айту» мерекесінің символына айналған құрт тағамы ұсынылды; үзілісте студенттер «Болашаққа бірге!»; кураторлар «Тарих ғибраты» сынып сағаттарын өткізді; студенттер Достық Үйінде - Қоғамдық келісім орталығында «Жұт» қойылымына қатысты және оның көрермендері ретінде белсенділік танытты.