«Колледждің жыл оқырманы»

«Колледждің жыл оқырманы» «Колледждің жыл оқырманы» «Колледждің жыл оқырманы» «Колледждің жыл оқырманы»

23 мая 2023 03:05

Абай атындағы Шығыс Қазақстан гуманитарлық колледжінің кітапханасы "Колледждің жыл оқарманы" байқауының қорытындысын шығарды. Жыл бойы ең көп шығармаларды оқыған студенттер жеңімпаз атанды: Айдынқызы Кәусар (22-шт-2 тобы), Дидарқызы Аружан, Қабышова Айсұлу, Әбдікәрімова Айдана, (22-ББ-1 тобы), Абеуова Алуа (21-МД-1 тобы). Осы студенттердің қатысуына жетекшілік еткен оқытушыларға А. Бекшойнова, А. Ермекова, А.Нұрқасқа алғыс білдіреміз. Көркем әдебиетті оқу дағдысы оларға оқу іс-әрекетінде ғана емес, сонымен қатар өмірді бай және жарқын етеді. Кітапқа деген сүйіспеншілігі үшін оқушылар грамоталар мен флэш-дискілерді алды. Жүлделерді студенттік кәсіподақ комитеті ұсынды.