«World Skills-2023» студенттердің кәсіби шеберлік байқауы

16 ноября 2023 03:11

2023 жылдың 15-16 қараша аралығында Ресей Федерациясының Новосібір облысы, Карасук қаласының Карасук педагогикалық колледжінде халықаралық «World Skills-2023» студенттердің кәсіби шеберлік байқауы өтті.

Мақсаты – кәсіби даярлықтың сапасын арттыру, студенттердің кәсіби өзін-өзі анықтауға және жеке өсуіне мотивацияны дамыту.

Чемпионатта оқу орнымыздың командасына директордың  оқу-өндірістік ісі жөніндегі орынбасары А.Р.Аубакирова жетекшілік етіп,  «Дене тәрбиесі» пән бірлестігінің жетекшісі В.Ф.Гадылгареев, арнайы пәндер оқытушысы Г.А.Нургалиева дайындады.

Байқауға «Дене тәрбиесі және спорт», «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту», «Бастауыш білім беру»  құзыреттіліктері бойынша  жалпы саны 30-ға жуық студент қатысты.

Чемпионат қорытындысы бойынша  «Дене тәрбиесі және спорт» құзыреттілігі бойынша 20-СЖ-1 тобының студенті Шотанова Назерке ІІ орынды, «Бастауыш білім беру» құзыреттілігі бойынша  21-НО-2 тобының студенті Кәдірхан Жанел Мұхтарқызы ІІ орынды, «Мектепке дейінгі тәрбие» құзыреттілігі бойынша 21-ДО-1 тобының студенті Ларионова Валерия ІІІ орынды иеленді.

Жеңімпаздарымызды лайықты жеңістерімен құттықтаймыз!