«Бір ел» жастар жобасы

Молодежный проект «Бір ел» Молодежный проект «Бір ел» Молодежный проект «Бір ел» Молодежный проект «Бір ел» Молодежный проект «Бір ел» Молодежный проект «Бір ел»

1 ноября 2023 03:11

2023 жылдың 30.10-01.11 аралығында ҚР Мәдениет және ақпарат министрлігінің қолдауымен Түркістан қаласында Қазақстан халқы Ассамблеясының тарихи-ағартушылық «Бір ел» Жастар жобасы басталып, іс-шаралар өтіп жатыр. «Бір ел» жастар жобасы екінші жыл қатарынан ұйымдастырылуда. Іс-шараға ҚР Парламенті депутаттары, ҚР Мәдениет және ақпарат министрілігінің, этномәдени бірлестіктердің, «Ассамблея жастары» РҚБ республикалық жастар ұйымдарының өкілдері, мәдениет қайраткерлері, блогерлер, еріктілер, шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын әр түрлі санаттағы жастар қатысып жатыр.

«Бір ел» жастар жобасы барысында пленарлық отырыс, пікірталастар, интеллектуалды ойындар өткізіледі.

Еліміздің түпкір-түпкірінен жиналған 100-ге жуық жастардың ішінде колледжіміздің «Бастауыш білім беру» мамандығының 4 курс, 21-ББ-1 тобының студенттері, «Teatr-All» театр өнері мектебі» жастар театрының мүшелері Ержанов Серікжан мен Тұрарбек Үкіләй қатысуда.