Жеңімпаздарды марапаттау

Награждение победителей Награждение победителей Награждение победителей Награждение победителей Награждение победителей Награждение победителей

21 декабря 2023 02:12

2023 жылдың 21 желтоқсаны күні оқу орнымызда «ХХІ ғасырдағы Алаштың Ақ жолы -12» жалпыұлттық байқауының жеңімпаздарын арнайы марапаттау мақсатында Қазақстаннның «Ақ жол» демократиялық партиясының ШҚО филиалы төрағасы Риаханов Шыңғыс Нұртасұлы «Бастауыш білім беру педагогикасы мен әдістемесі» мамандығының 4-курс студенті Жеңісханқызы Ақгүлге және «Информатика» мамандығының 4-курс студенті Мұқанова Дильназға дипломдар мен сыйақы сертификаттарын табыстады. Жобаға жетекшілік еткен педагогика және арнайы пәндер оқытушысы Солтанғалиева Гүлжан Маратқызын Алхысхатпен марапаттап, жылы лебізін білдіріп, гүл шоқтарын сыйлады.

Колледж абырайын арттырып, республика деңгейіндегі жарыста жүлделі орынды иеленген студенттерімізді құттықтаймыз! Бұл біз үшін үлкен мәртебе.