Колледж студенттері арасындағы Қ. Бітібаева атындағы облыстық олимпиада

Областная олимпиада имени К. Битибаевой  среди студентов колледжа   Областная олимпиада имени К. Битибаевой  среди студентов колледжа   Областная олимпиада имени К. Битибаевой  среди студентов колледжа   Областная олимпиада имени К. Битибаевой  среди студентов колледжа   Областная олимпиада имени К. Битибаевой  среди студентов колледжа   Областная олимпиада имени К. Битибаевой  среди студентов колледжа   Областная олимпиада имени К. Битибаевой  среди студентов колледжа   Областная олимпиада имени К. Битибаевой  среди студентов колледжа   Областная олимпиада имени К. Битибаевой  среди студентов колледжа   Областная олимпиада имени К. Битибаевой  среди студентов колледжа

16 ноября 2022 03:11

2022 жылдың 16-қарашасы күні колледжімізде ТжКБб орталығымен бірлескен Қазақстан Республикасы колледждерінің студенттері арасында қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен Қ.Бітібаева атындағы І Республикалық олимпиадасының облыстық кезеңі өтті.

Мақсаты: білім алушылардың қазақ тілі мен әдебиеті бойынша білімдерін жетілдіру мен тереңдету, зияткерлік және шығармашылық қабілеттерін дамыту.

Қ.Бітібаева атындағы облыстық олимпиада колледж директоры, т.ғ.к. Ф.Курмановтың құттықтау сөзімен басталды, ұйымдастырушылар олимпиада шарттарын түсіндіріп өтті. Олимпиада барысында қатысушылардың жетекшілеріне «Оқытудың өзекті ақпараттық технологиялары» тақырыбында информатика пәнінің оқытушылары А.Сайлаубек, С.Буконева шеберлік сағатын өткізді.

Олимпиада қорытындысы бойынша І орын – Жанат Сара, (жетекшісі: Ауеспаева А.А., «Өскемен экономика және қаржы колледжі» ЖШС); ІІ орын – Шәріпханов Аян Арманұлы, (жетекшісі: Адамова З.Т., «Өскемен жоғары медициналық колледжі» ШЖҚ КМК); ІІІ орын – Қадылбекова Аяулым (Жетекшісі: Татаева Б.Д., «Қ.Нұрғалиев атындағы жоғары колледж» ЖММ) алды.

І орын иеленген Жанат Сара («Өскемен экономика және қаржы колледжі» ЖШС) алдағы уақытта өтетін колледж студенттері арасындағы қазақ тілі мен әдебиетінен Қ.Бітібаева атындағы І Республикалық олимпиадада облысымыздың намысын қорғайтын болады.

Олимпиада жеңімпаздарын және жетекшілерін жеңістерімен құттықтаймыз.