«Тілдер және әдебиет» пән-топтама бірлестігі апталығының ашылуы

16 мая 2022 05:05

2022 жылдың 16 мамыр күні «Тілдер және әдебиет» пән-топтама бірлестігінің «Тіл – білген әлемді таниды» апталығының ашылу салтанаты өтті.

Апталықтың мақсаты – білім алушылардың қазақ, орыс, ағылшын тілдеріне деген қызығушылықтарын оятып, тіл үйренуге деген ықыластарын туғызу; зияткерлік және шығармашылық әлеуетін дамыту; тіл мәдениетін арттыру; тілге, мәдениетке, туған өлкеге ұқыпты қарауға және достыққа тәрбиелеу.

Апталықтың ашылуында студенттер Гарри Поттер, Кішкентай ханзада ертегісі кейіпкерлері бейнесінде қойылым қойып, тілді білу деңгейлерін көрсетті.

Сонымен қатар іс-шара аясында студенттер өз өнерлерін көрсетті.