Апталықтың ашылуы

Открытие недели Открытие недели Открытие недели Открытие недели Открытие недели Открытие недели Открытие недели Открытие недели Открытие недели

9 апреля 2024 04:04

2024 жылдың 9 сәуірінде оқу орнымызда «Тілдер және әдебиет» пән бірлестігі апталығының ашылуы өтті. Іс-шара аясында 01140600 «Негізгі орта білім берудегі тіл мен әдебиетті оқытудың педагогикасы мен әдістемесі» мамандығының «Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі» біліктілігінде оқитын студенттер колледж фойесінде орыс халық ойындарын өткізіп, әндерін айтып, билерін билеп және аккордеонда ойнап жаппай мереке ұйымдастырды. Мерекенің маңызды элементі дәстүрлі орыс тағамдарынан: құймақ, тәттілер, калачтар және тоқаштардан жасалған тағамдар болды.

Колледж оқытушылары мен студенттері белсенді қатысқан ойындар түріндегі ойын-сауық («Удачное яблоко», «Счастливая лента», «Угадай персонаж») апталықтың ажырамас бөлігі болды.