Қалалық «Alash CUP-lV» пікірсайыс турнирінің жеңімпаздары

9 ноября 2022 12:11

2022 жылдың 6 қарашасы күні Өскемен қаласында Халифа Алтай мешіті мен «Алаш Ұрпақтары» интеллектуалды дебат клубы бірлесе отырып «Дәстүр және жастар» тақырыбында қалалық студент жастар және оқушылар арасында «Alash CUP-lV» пікірсайыс турнирін ұйымдастырып, өткізді.

Турнирге қаламыздың жоғары оқу орындары, колледждері мен мектептерінен 42 білім алушы қатысты.

Турнир қорытындысы бойынша біздің оқу орнымыздың «Тіл және әдебиет» бөлімінің 4-курс студенті Авдул Амина І орынның 30000 теңге жүлде қорын, «Тіл және әдебиет» бөлімінің 1 курс студенті Ұланқадырова Аружан ІІІ орынның 10000 теңге жүлде қорын ұтып алды. Аталған бөлімнің 1-курс студенті Қыдырмоллаева Амина «Үздік талпыныс» номинациясымен марапатталды.

Колледжіміздің білім алушыларын турнирдегі жеңістерімен құттықтаймыз!