Ардагерлер үшін жағымды сәт

Приятные моменты для ветеранов Приятные моменты для ветеранов Приятные моменты для ветеранов Приятные моменты для ветеранов Приятные моменты для ветеранов Приятные моменты для ветеранов

3 мая 2022 04:05

2022 жылдың 3 мамырында колледж студенттері Өскемен қаласының Арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығында Қазақстан халқының бірлігі күніне арналған концерттік бағдарламамен өнер көрсетті.

Еңбек ардагерлері Абай атындағы Шығыс Қазақстан гуманитарлық колледжі студенттерінің мың бұралған билерін, театрландырылған қойылымдарын тамашалады. Бұл күн қарияларымызға ерекше көңіл-күй сыйлады.

Колледж директоры, т.ғ.к. Курманов Фархад Саканович арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығын ынтымақ күнімен құттықтады. Орталық директоры Е.К.Ошакбаев оқу орнының бірінші басшысына және ұжымына ыстық ықыласын білдіріп, алғыс айтты.