Аймақтық ғылыми-тәжірибелік конференция

26 марта 2024 04:03

2024 жылдың 26 наурызы күні химия биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінде ШҚО Педагогикалық шеберлік орталығы филиалының ұйымдастыруымен «Іс – әрекеттегі зерттеу және Сабақты зерттеу: білім беру ұйымдарында жүзеге асыру тәжірибесі» аймақтық ғылыми-тәжірибелік конференция өтті.

Конференцияның мақсаты: педагогикалық қоғамдастықтың зерттеушілік мәдениетін дамыту үшін жағдай жасау.

Ғылыми-тәжірибелік конференцияда колледжде Lesson Study зерттеу әдісін тәжірибеде қолдану бойынша «Жоғары дәрежелі сұрақ қою дағдысын дамытуға сұрақ қою стратегияларын қолдану қалай әсер етеді?» (Г.А.Аймуханбетова, Ж.Н.Акимбаева, Г.Т.Бакетаева, Ж.О.Даутова, А.М.Кайкенова) және «Как приемы формирования групп влияют на эффективность коммуникации студентов?» (Ж.Е.Жайлибаева, Р.Т.Вольф, Л.В.Мельникова, И.П.Мироненко) зерттеу тақырыптары аясында топтық жұмыс істей отырып, тізбектелген сабақтар топтамасының стратегияларын көрсетті.

Lesson Study бойынша оқытушылар бірлесіп, жоспарлап орындау әдістемесін меңгеру нәтижесінде оқу мен оқытудың жаңа тәсілдерін қолданудың тиімділігін дәлелдеді.