«Жастар және мәдени мұра» республикалық оқу-тәжірибелік жобасы

22 октября 2021 02:10

Алматы қаласында ЮНЕСКО Кластерлік бюросының қолдауымен, Қазақстандық ЮНЕСКО Клубтарының Федерациясы, «Kazakh Tourism» ҰК АҚ ұйымдастыруымен «Жастар және мәдени мұра» республикалық оқу-тәжірибелік жобасы өткен болатын.

Аталған жобада колледжіміздің «Тіл және әдебиет» бөлімінің 3-курс студенттері Куанышева Айдана Алтайбекқызы, Қабдығалымова Жансая Серыкқызы және Асанова Альбина Асановналар 180 команда ішінен жеңімпаз атанды.

2021 жылдың 21 қазаны күні Алматы қаласында жеңімпаздарды марапаттау рәсімі өтті. Жоба жеңімпаздарына Түркістан, Шымкент және Тараз қалаларына саяхаттау мүмкіндігі берілді. Колледж туын биікке көтеріп, абыройын арттыруға үлес қосқан жеңімпаз студенттерімізді шын жүректен құттықтаймыз!