Алғашқы әскери және технологиялық дайындық бойынша оқытушы-ұйымдастырушыларының облыстық семинар-практикумы

15 октября 2021 07:10

2021 жылғы 14-15 қазан аралығында оқу орнымыздың Катонқарағай ауданы Свинчатка ауылында орналасқан оқу-өндірістік практика базасында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай, облыстық әдістемелік бірлестігінің жұмыс жоспарына сәйкес, ШҚО кәсіптік білім беру орталығымен бірлескен колледждердің алғашқы әскери және технологиялық дайындығы бойынша оқытушы-ұйымдастырушыларының «Оқу-дала жиындарын өткізуді ұйымдастыру» облыстық семинар-практикумы өтті.

Мақсаты – алғашқы әскери және технологиялық дайындық бойынша оқу-дала жиындарын өткізу әдістемесін жетілдіру, оқу-дала жиындарын ұйымдастыру және өткізу мәселелері бойынша теориялық және практикалық көмек көрсету.

Семинар-практикум барысында қатысушылар оқу-дала жиындарын ұйымдастырудың ерекшелігі, жас сарбаздардың оқу және төтенше жағдайлардағы әрекеттері, іс-қимылдары жайлы пікір алмасты.

Семинар-практикумға ШҚО колледждерінің 25 алғашқы әскери және технологиялық дайындық оқытушы-ұйымдастырушылары қатысты.