Ата-аналар жиналысы

Родительские собрания Родительские собрания

7 февраля 2022 05:02

Оқу семестрінің басталуына орай ата-аналармен кейбір мәселелер айналасында пікір алмасу қажеттілігі туындады.

Ағымдағы жылдың 5 ақпанында 1 және 2 курс студенттерінің ата-аналары және заңды өкілдерімен жиналыстар өткізілді.

Онлайн режимде бөлім меңгерушілері оқу процесінің ерекшеліктері туралы айтып берді, колледждің фельдшері санитарлық-гигиеналық нормаларды сақтау, дұрыс тамақтану және ауа-райына сәйкес киінудің маңыздылығы туралы еске салды.

Колледж психологі отбасындағы өзара түсіністіктің маңыздылығы, жасөспірімдердің есірткі, алкоголь және құрамында темекі бар заттарды пайдалану себептері, салдары, белгілері туралы ақпарат беріп, тәрбиелі, білімді, кәсіби дағдыланған тұлғаны қалыптастыру мақсатында «Ата-ана-педагог» мықты тандемнің болуы керектігін айтты.