"Басында сөз болды..."

«В начале было слово...» «В начале было слово...» «В начале было слово...» «В начале было слово...»

11 апреля 2024 09:04

2024 жылдың 10 сәуірінде колледж базасында орыс тілі пәнінен облыстық олимпиада өтті. Олимпиаданы "Тілдер апталығы" аясында орыс тілі мен әдебиеті пәндерінің оқытушылары Л.В.Мельникова мен И.П.Мироненко ТжКБб ұйымдарының І курс студенттері арасында ұйымдастырды.
  Олимпиадаға облыс колледждерінен он үш студент қатысты.
Олимпиада жеңімпаздары: І орын - Шығыс техникалық-гуманитарлық колледжінің студенті Галикеева Амина, ІІ орын - Ройгер Алиса (Ағайынды Абдуллиндер атындағы Шығыс Қазақстан өнер училищесі ) және Гайст Илья ("Квансон" Қазақстан-Корей колледжі), ІІІ орын - Петрова Диана (Өскемен жоғары медициналық колледжі) және Манина Елизавета (Абай атындағы Шығыс Қазақстан гуманитарлық колледжі) иеленді. Жеңімпаздарды лайықты жеңістерімен құттықтаймыз!