Апталықтың жабылуы

Закрытие декады Закрытие декады Закрытие декады Закрытие декады Закрытие декады Закрытие декады Закрытие декады Закрытие декады

20 мая 2022 03:05

20.05.2022 жылы Абай атындағы Шығыс Қазақстан гуманитарлық колледжінің акт залында «Тілдер және әдебиет» пән бірлестігі апталығының жабылу салтанаты өтті. Іс-шараны 20-РЯ-1 тобының («Негізгі орта білім беру» мамандығы, «Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі» біліктілігі) білім алушылары дайындап өткізді.

Орыс тілі, оның көркемдігі туралы өлеңдер мен әндер айтылып, «Жаңа нұсқадағы Айдаһар мен құмырсқа» ертегісі оқылды, тіл қажеттілігін ашатын көріністер ойналды.

Сонымен қатар 2-қабатта студенттер үшін «Color karaoke» атты ағылшын тілінде караоке ұйымдастырылды.

«Тілдер және әдебиет» апталығына қатысып, апталықты қызықты және есте қаларлық етіп өткізген студенттер мен педагогтерге зор алғысымызды білдіреміз.