Колледжде «JAS OTAN» Жастар қанатының жұмысын жандандыру

23 сентября 2021 10:09

Қазақстандық жастар елді жаңғырту үдерісіне белсенді қатысуда. Оның басты саяси үйлестірушісі «Нұр Отан» Жастар қанаты – «JAS OTAN» болып саналады.

«JAS OTAN» жастар қанаты сапалы білім алуға мүдделі, өзін – өзі танытуға ұмтылатын, өз болашағы мен еліміздің болашағы үшін жауапкершілікті сезінетін әрбір жас қазақстандық – патриоттың мүдделерін қолдап, білдіруге арналған.

2021 жылдың 20 қыркүйегінде Абай атындағы Шығыс Қазақстан гуманитарлық колледжінің студенттерінің «JAS OTAN» қалалық жастар қанатының мүшелерімен кездесуі өтті, кездесу барысында жұмыстың негізгі басымдықтары мен бағыттары айқындалды, Абай атындағы ШҚГК «JAS OTAN» ЖҚ бөлімшесінің басшысы міндетіне 3-ИНЯЗ-1 тобының студенті Қуанышбаева Айдана Алтайбекқызы таңдалды. Оған куәлік және тиісті атрибуттар берілді.

Қашықтықтан оқыту кезеңінде колледж бөлімшесі өз жұмысын толыққанды атқара алмады, ал енді біз студенттеріміздің қалалық және облыстық жастар қанатының барлық іс-шараларына қатысатынына сенімдіміз.