Апталықтың жабылуыпвккнк

Закрытия недели Закрытия недели Закрытия недели

1 марта 2024 06:03

2025 жылдың 1 наурызы күні колледжінің «Жалпытехникалық және математика» пән бірлестігінің «Цифрлық әлемге- кемел біліммен» тақырыбындағы апталығының жабылу салтанаты өтті.

Салтанатты жиында апта ішінде іс-шараларға қатысқан, білімі мен тәжірибесімен бөліскен білім алушылар мен оқытушылар марапатталды.

Апталық аясында 1-курс білім алушылары арасында «Математика пәнінен колледжішілік олимпиада», «Информатика кабинеті қызметі, қойылатын талаптар», «3D – панорама және виртуалды тур, IMAGE COMPOSITE EDITOR редакторында 3 D – панорамаларын жасау», атты ашық сабақтары, «Дижитал тичер» цифрлық сауаттылықты дамыту шеңберінде ұйымдастырылған «Интерактивті презентация құру құралдары», «Кері байланысты ұйымдастыруға арналған   интерактивті онлайн құралдар», «Кластайм- куиз тест құру платформасы» және «Жасанды интеллект құралдары» шеберлік сабақтары, оқытушыларға арналған «Оқытудағы инновациялық әдістемелер мен технологиялар» атты кәсіби шеберлік байқауы, 1-курс студенттері арасында физика пәнінен «Бақытты сәт» физикалық ойыны, «Робототехника - болашаққа қадам» интеллектуалды ойыны, ұйымдастырылып өткізілді.

Білім алушылардың логикалық ойлау қабілеттерін, математикалық дағдыларын жетілдіру мақсатында апта бойы үзілістерде «Smart game» интеллектуалды ойындары өткізілді.