Білім күні

День знаний День знаний День знаний День знаний День знаний День знаний

1 сентября 2022 02:09

Құрметті қазақстандықтар, Сіздерді Білім күнімен құттықтаймыз. Ұлт болашағы – білімді жастар. Ұрпақ тәрбиесінде мұғалінің таланты, біліктілігі мен жауапкершілігі, адами қасиеттері өте маңызды рөл атқарады. Сондықтан өскелең ұрпаққа терең білім беріп, дұрыс бағыт сілтеуде колледж ұстаздары қажырлы еңбек етуде.

Дәстүр бойынша 1-қыркүйек күні оқу орнымызда Білім күні салтанатты түрде мерекеленді. Салтанатты іс-шараға ШҚО ТжКББ директордың орынбасары Утепова З.Ш., ардагер ұстаз Жумагулова М.Ж., әлеуметтік серіктес «Банк ЦентрКредит» директоры Мендыбаева З.Р. қатысып, білім алушыларды, ұстаздары жаңа оқу жылының басталуымен құттықтап, сәттілік, жаңа бастамалар тіледі.

Іс-шара аяқталғаннан кейін студенттерге бекітілген аудиторияларда «Білімге ұмтылу, еңбексүйгіштік және патриотизм» тақырыбында сынып сағаттары өткізілді.