Халықаралық қарттар күні

4 октября 2021 10:10

Қарттар – біздің асыл қазынамыз. Қарияларымыздың өмірлік тәжірибелері мен ақыл-кеңестері, тәлім-тағылымдарының біз үшін орны бөлек. Жыл сайын Қазақстанда 01 қазанда Халықаралық қарттар күні атап өтіледі.

Колледжде бұл күндері педагогикалық еңбек ардагерлеріне үлкен көңіл бөлінеді. Абай атындағы Шығыс Қазақстан гуманитарлық колледжінің студенттері оқу орнымыздың құрмет демалысына шыққан барлық ардагер ұстаздары мен қызметкерлерін құттықтап, сыйлықтар табыс етті.

Сондай – ақ колледж студенттері – «Жас Отан», «Нұр Отан» партиясы Жастар қанатының мүшелері Қарттар күніне арналған акцияға қатысып, Өскемен қаласының мұқтаж зейнеткерлеріне азық-түлік жеткізумен айналысты.