Студенттердің өзін-өзі басқару күні

5 октября 2021 03:10

Ұстаздар даярлайтын ғасырлық тарихы бар оқу орнымыз биыл да дәстүрлі түрде «Мұғалімдер күнін» атап өтті. Әртүрлі мерекелік іс-шаралар ұйымдастырылып, таңертеңнен ұстаздарға жылы лебіздер айтылып, студенттер тарапынан құрмет көрсетілді.

Колледжде ұстаздар мерекесіне орай «Студенттердің өзін-өзі басқару күні» өтті, яғни оқу орнының студенттік өзін-өзі басқару ұйымына бір күннің оқу-тәрбие үрдерісін ұйымдастырып, өткізуге еркіндік берілді. Бұл күн студенттерге дербестік, жауапкершілік, тапсырылған іске адал және шығармашылық көзқарас сияқты қасиеттерді дамытуға мүмкіндік берді. Колледждегі осы күнгі барлық сабақтарды конкурстық негізде таңдап алынған 3 және 4 курстың үздік студенттері өткізді. Болашақ мамандар өздерін бір сәт ұстаз бейнесінде көре білді. Болашақ мамандар өздерін бір сәт ұстаз бейнесінде көре білді.

Күннің екінші жартысында өзін-өзі басқару ұйымымен ұйымдастырылған мерекелік концерт өте жоғары деңгейде өтіп, оқу орнының ұстаздары мен қызметкерлеріне көтеріңкі көңіл-күй сыйлады.

Оқу орнымыздың өзін-өзі басқару ұйымына осындай тамаша мерекелік көңіл-күй сыйлағаны үшін алғыс білдіреміз!