Ғажайып әлем!

Мир чудесен! Мир чудесен! Мир чудесен! Мир чудесен! Мир чудесен! Мир чудесен! Мир чудесен!

26 февраля 2024 04:02

2024 жылдың 26 ақпанында «Ғажайып әлем!» бұл оқушылардың физикалық және психикалық денсаулығын сақтауға, олардың білімін арттыруға бағытталған. Апта ішінде түрлі бағыттарда профилактикалық іс-шаралар жүргізіледі.

Студенттер апта басында бір-біріне жылы лебіздер айтып, «Тілектер ағашына» игі тілектерін қалдыра отырып, бір-біріне ерекше көңіл-күй сыйлады.

Екінші қабаттың фойесінде стресске төзімді, позитивті болашаққа ұмтылған жас ұрпақты қалыптастыруға бағытталған психология бойынша мотивациялық әдебиеттер көрмесі орналастырылды.

Бірінші курс студенттері «Қызылша, оның белгілері, алдын алу және себептері» атты медициналық тақырыптағы плакаттар көрмесіне қатысты.