Кәсіби бағдар

Профориентация Профориентация Профориентация Профориентация Профориентация Профориентация

9 июня 2022 04:06

Бүгін, яғни маусымның 9 күні оқу орнымыздың 4 курс бітіруші топтарының студенттерімен ҚАЕУ Президенті Е.А.Мамбетқазиевпен кездесуі өтті.

Кездесу барысында университет жайлы бейнеролик көрсетіліп, ҚАЕУ президенті, академик Мамбетқазиев Ережеп Альхаирович құттықтау сөз сөйледі. Сонымен қатар PhD докторы, бірінші вице-президент Байкенов Жасулан Ерболович университет тарихына тоқталып, оқу орнының басым жақтарын атап өтті.

Сондай-ақ ҚАЕУ қызметкерлері колледж студенттерін оқуға түсудің жалпы ережелермен таныстырды.   Кездесу соңында түлектер мамандықтарға қатысты сұрақтар қойып, оларға ҚАЕУ мамандары тарапынан толыққанды жауаптар алды.