Оқу-далалық жиын

Учебно-полевые сборы Учебно-полевые сборы Учебно-полевые сборы Учебно-полевые сборы Учебно-полевые сборы Учебно-полевые сборы

31 мая 2021 12:05

2021 жылдың 26.04. – 04.06. аралығында колледждің Катонқарағай ауданындағы Бұқтырма су қоймасының жағалауында орналасқан оқу-өндірістік базасында АӘД бойынша бес күндік оқу-далалық жиындар ұйымдастырылып өткізілуде.

Жиынның негізгі мақсаты – қарулы күштердің мәртебесін арттыру, жастарды Отансүйгіштікке тәрбиелеу.

Оқу-далалық жиын кезінде жасөспірімдердің тактикалық, саптық дайындықтары бойынша тәжірибелік дағдыларын қалыптастыруға басты назар аударылды. Әскери ойындар, спорттық жарыстар тағы басқа да іс – шаралар өткізіліп, оқушылар практика түрінде тәжірибе алды.

Оқу - далалық жиынды АӘД пәнінің ұйымдастырушысы А.Т.Оңалбаев және дене тәрбиесі пәнінің оқытушылары А.Н. Нубараков, В.Ф. Гадылгареев, Б.М.Жакупов өткізді. Оқу - далалық жиынның өткізілу барысы колледж әкімшілігі және баспасөз орталығының бақылауында болды.