Ерікті болу – мақтаныш!

7 декабря 2022 06:12

2022 жылғы 7 желтоқсанда Д. Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан техникалық университетінде балалар жылына арналған «Мейірімді жүрек» еріктілер слеті өтті. Колледжіміздің 1 курс студенттері Өскемен қаласының университеттері жанындағы Жоғары колледждер ұйымдастырған іс-шараларға қатысты.

Абай атындағы ШҚГК еріктілері әрқашан өте белсенді: біздің студенттер әлеуметтік, педагогикалық бағыттағы еріктілер жұмысымен айналысады. Атқарылған жұмыстар назардан тыс қалмайды.   «Amanat» партиясы жанындағы «Жастар Рухы» ЖҚ ШҚОФ төрағасы, Шығыс Қазақстан облысы қоғамдық даму басқармасының «Жастар ресурстық орталығы» директоры Д.Жүнісовтың, «Үміт» өмірлік қиын жағдайдағы балаларды қолдау орталығының директоры тарапынан алғыс хаттар табыс етілді. Абай атындағы Шығыс Қазақстан гуманитарлық колледжінде еріктілердің жұмысы тоқтамайды. Өйткені, ерікті болу-мақтаныш!