Барлығы-референдумға! Барлығы-жаңа Қазақстанды құру үшін!

Все – на референдум! Все – на построение Нового Казахстана! Все – на референдум! Все – на построение Нового Казахстана! Все – на референдум! Все – на построение Нового Казахстана! Все – на референдум! Все – на построение Нового Казахстана! Все – на референдум! Все – на построение Нового Казахстана! Все – на референдум! Все – на построение Нового Казахстана!

26 мая 2022 04:05

2022 жылғы 5 маусымда ел Конституциясына өзгерістер мен толықтырулар жобасы бойынша республикалық референдум өтетіні белгілі. Барлық жерде әр азаматты Қазақстанның тағдырын шешуге тікелей қатысуға шақыру мақсатында студенттердің Қазақстанның көрнекті қайраткерлерімен кездесулері өткізіледі.

Мысалы, таяуда Өскемен қаласының ішкі саясат бөлімінің басшысы Ашимова Аяужан Тұрсынбекқызымен кездесу, ал 2022 жылдың 25 мамырында колледждің белсенді студенттері «Хабар» агенттігінің төрағасы Берік Уәлимен кездесті.

2022 жылдың 26 мамырында «Аманат» партиясының мүшесі, танымал тревел-блогер Яков Федоровпен, «Аманат» партиясы қалалық филиалының атқарушы хатшысы Есімбекова Арайлым Керімбековнамен және облыстық мәслихаттың депутаты Чернышева Инесса Александровнамен кездесу ұйымдастырылды.