«Эмоционалды интеллект» кездесуі

Встреча «Эмоциональный интеллект» Встреча «Эмоциональный интеллект» Встреча «Эмоциональный интеллект» Встреча «Эмоциональный интеллект» Встреча «Эмоциональный интеллект»

16 марта 2023 04:03

16.03.2023 жылы Шығыс Қазақстан облыстық балалар және жасөспірімдер кітапханасында 16 наурызда белсенді студенттермен, оқу орындарының студенттік өзін-өзі басқару мүшелерімен «Эмоционалды интеллект» тақырыбында кездесу өтті.

Осы кездесуге Абай атындағы ШҚГК студенттері қатысты. Студенттерге бұл кездесу көшбасшылық қасиеттер мен іскерлік дағдыларды қалыптастыру үшін өте пайдалы болды, өйткені спикерлердің бірі «Алау 2022», «Қазақстан Республикасының үздік студенті» конкурстарының жеңімпазы, «Obtain Academy» Тіл орталығының негізін қалаушы, біздің студентіміз Уатханова Анель болды.

Колледжіміздің мерейтойы шеңберінде ұйымдастырылып жатқан «100 игі іс» акциясы аясында Анель бірінші курс студенттерімен жеке тұлғаны қалыптастыру процесінде жастардың алдында тұрған мүмкіндіктер туралы ой бөлісті.