Облыс әкімімен өткен кездесу

Встреча с акимом области Встреча с акимом области Встреча с акимом области Встреча с акимом области Встреча с акимом области

4 мая 2022 08:05

04.05.2022 жылы Шығыс Қазақстан облысының әкімі Даниал Ахметов Д. Серікбаев атындағы ШҚТУ-да дарынды оқушылармен және студенттермен кездесу өткізді. Бұл кездесуге Абай атындағы Шығыс Қазақстан гуманитарлық колледжінің 0103000 – Дене тәрбиесі және спорт мамандығының 2 курс білім алушысы Шотанова Назерке де шақырылды.

Назерке - “WORLDSKILLS KAZAKHSTAN-2021” Республикалық чемпионатының Күміс медалінің иегері.   Облыс әкімі атынан Шотанова Назеркеге ноутбук сыйға берілді.

Қашанда дарынды және талантты балаларға қолдау көрсететін оқу орнымыз Назеркедей шәкіртін мақтан тұтады. Алдағы уақытта көркем гимнастикадан оқу орнымыздың мәртебесін көтеріп қана қоймай, еліміздің көк туын тек биікте желбіретері сөзсіз деген ойдамыз. Жеңістен жеңіске жете бер, Назерке!