Әлеуметтік серіктестермен кездесу

24 января 2024 04:01

Теория мен практика - оқу үрдісінің ажырамас бөлігі. Теорияны практикамен ұштастырғанда ғана нәтижеге қол жеткізуге болады. Колледж студенттері оқу үдерісі барысында білім беру мекемелерінің базаларында педагогикалық практикадан өтеді. Сондықтан оқу орны үшін әлеуметтік серіктестермен тығыз қарым-қатынас орнату маңызды.

2024 жылдың 24 қаңтары күні колледж ұжымы мектеп, балабақша, қосымша білім беру мекемелеріне алғысын білдіре отырып, Өскемен қаласының білім беру ұйымдарының басшыларымен кездесу өткізді.

Осы салтанатты іс-шарада әлеуметтік серіктестерге көптеген жылы сөздер айтылып, мерейтойлық медальдар табыс етілді.